Lot 222
Hans Leijerzapf (1950)

'De leuke kool'

midden onder get. en gedateerd maart '96; in dorso getiteld

olieverf op doek, zonder lijst, 100x100 cm

Herkomst:
-Aangekocht bij de kunstenaar door de huidige eigenaar.

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000