Lot 221
Jan Ludovicus Moerman (1850-1896)

Een cellist met Bach partituur

rechtsonder get., gedateerd 1880 en getiteld 'Bach'

olieverf op paneel, zonder lijst, 18,5x14 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600