Lot 3
December veiling 2014
Constance Wibaut (1920-2014)

14 diverse tekeningen in passepartout, naakten en figuurstudies en Vijf aquarellen van modellen

alle vijf aquarellen gesigneerd

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140