Lot 218
Hollandse school, manier van Pieter de Neijn (17/18e eeuw)

Jonge visser aan de waterkant;
Twee vissers bij een zeilboot aan de waterkant

olieverf op paneel (2), 19x32 cm en 17,5x26 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500