Lot 213
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

Watertoren Scheveningen;
verso: Studie van gebouwen, Scheveningen

rechtsonder get. in initialen en gedateerd 29

olieverf op board, 20x26,5 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700