Lot 7
Duitse School (19de eeuw)

Portret van een oude man in een lederen schort

gedateerd '1855' (linksonder)

zwart, rood en wit krijt op papier, 24x19 cm (afm. met lijst)

Conditie: een watervlekje zichtbaar

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 80