Lot 276
Omgeving Tetar van Elven (19de eeuw)

Twee figuren in kerkbinnenste

olieverf op paneel, 23,5x18 cm (met lijst: 41x36 cm)

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 400