Lot 220
Victor Eugène De Papeleu (1810-1881)

Wandelaars en paardenrijtuigje aan de oever van de Seine

rechtsonder get. en gedateerd Samois 1872

olieverf op doek, geplakt op board, 38x61 cm

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600