Lot 209
S. von Weiher (begin 20e eeuw)

Waterval in berglandschap

linksonder get. en gedateerd; in dorso annotatie 'Seflnenthal, Lütschinenfall'

olieverf op doek, 80x115 cm

Herkomst:
-Voorheen bij Galerie Knüppel&Co, Berlin.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240