Lot 210
Carl Kenzler (1872-1947)

Zeegezicht

rechtsonder get.

olieverf op doek, 120x80 cm

Herkomst:
-Voorheen bij Galerie Knüppel&Co, Berlin.

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300