Lot 204
Val Archer (1946)

Camelia's

rechtsonder get. in initialen VMA en gedateerd 1990

olieverf op doek, 91x60 cm

Herkomst:
-Noortman Gallery, Maastricht, 1989-1990.

€ 400,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240