Lot 202
Val Archer (1946)

Mand met pruimen, Reine-Claudes en kersen / Plums, greengages and cherries in a basket

rechtsonder in initailen get. en gedateerd 1990

olieverf op papier, 35x48 cm

Herkomst:
-Noortman Gallery, Maastricht, 1989-1990.

€ 400,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325