Lot 200
Val Archer (1946)

Compositie met voorjaarsbloemen

rechtsonder get. in inittialen en gedateerd 1990

aquarel op papier, 36x54 cm

Herkomst:
-Noortman Gallery, Maastricht, 1989-1990.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180