Lot 197
Val Archer (1946)

Een bakje aardbeien op een landkaart / A punnet of strawberries on a map (1989);
Bakjes frambozen / Punnets of raspberries (1990)

beide get. in initialen VMA en gedateerd

aquarel op papier (2), 23x24 cm en 16x21 cm

Herkomst:
-Noortman Gallery, Maastricht, 1989-1990.

Val Archer (geboren Northampton 1946) is een Britse olieverfschilderes en lerares die bekend staat om haar zorgvuldig gecomponeerde stillevenschilderijen. Ze studeerde aan de Manchester School of Art van 1964 tot 1968, en vervolgens aan het Royal College of Art. Het commerciële werk van Archer omvatte een posterontwerp uit 1982 voor British Rail en ontwerpen voor het BBC Good Food-magazine in de vroege jaren negentig. In 1989 en 1990 had Archer een solotentoonstelling van bloemschilderijen bij Noortman Gallery in Maastricht. De lots 197 - 204 in deze veiling werden door de huidige eigenaar bij Rob Noortman aangeschaft.

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120