Lot 35
Karel Colnot (1921-1996) (2x)

'Erbalunga, Corse'; Boerderij

I. gesigneerd, gedateerd en getiteld 'Karel Colnot '58/Erbalunga (Corse)' (rechtsonder)

II. gesigneerd 'Karel Colnot' (rechtsonder)

I. aquarel en pen op papier, 27x35 cm (met lijst: 45x52 cm)

II. aquarel en pen op papier, 30x39 cm (met lijst: 49x57 cm)

Conditie:

I. enkele bruine vlekjes, papier vergeeld (aan de randen van de passe-partout)

II. papier gebobbeld, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70