Lot 525
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 9 September 2020
Jacques Joseph Eeckhout (Belgisch, 1793-1861)

Een goede vangst

gesigneerd 'J.J. Eeckhout' (rechtsonder), restanten van een oude etiket (op dorso)

olieverf op paneel, 40x32 cm (met lijst: 47x39 cm)

Conditie: craquelé, enkele bartsjes, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800