Lot 31
Gunhild Terzenbach (1931)

'Isabellfasan'

gesigneerd en gedateerd 'G.Terzenbach 1976' (linksonder) en getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, 64x88 cm (met lijst: 73x97 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400