Lot 29
Beschikbaar in aftersales
Pamela Kay (1939)

Anjers en alyssum boeket

gesigneerd en gedateerd 'Pamela Kay. 1980.' (rechtsonder)

gouache op papier, 30,5x22 cm (met lijst: 49x40 cm)

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 80