Lot 28
Maria Hofker-Rueter (1902-1999)

Bloesemtakje

gesigneerd 'Maria Hofker-Rueter' (rechtsonder) en ook gesigneerd met initialen en gedateerd 'MHR/6 Juli 75' (linksonder)

aquarel, 48x18 cm (met lijst: 71x40 cm)

Conditie: papier vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180