Lot 27
Frida Holleman (1908-1999)

Bloemstilleven

gesigneerd 'F Holleman' (rechtsonder)

aquarel, 53x40 cm (met lijst: 76x63 cm)

Mogelijk is dit werk door Frida Holleman gemaakt in de klantenkas van Maria Hofker

Conditie: papier vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100