Lot 187
Jean-Claude Farjas (1924-2002)

Huizen in een verstild boomrijk landschap

gesigneerd en gedateerd 'Jean-Claude Farjas 1973' (linksonder) en genummerd '286' (linksonder)

olieverf op doek, 31x39 cm (met lijst: 46x53 cm)

Conditie: één kras zichtbaar (linkerbovenhoek), verder goed

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180