Lot 185
Dolf Henkes (1903-1990)

Dansende vrouw bij een boom, Curaçao

rechtsonder gemonogrammeerd en annotatie 'Curaçao'

gouache en potlood op papier, 33x45 cm Te dateren 1945 - 1947.

€ 200,00
€ 300,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400