Lot 182
Dolf Henkes (1903-1990)

Landschap met huis en bomen

rechtsonder gemonogrammeerd 'RLH'; tevens in dorso get. en gedateerd '51, en atelieretiket met adres van de schilder: Veerlaan, Rotterdam Zuid

olieverf op doek, 40x60 cm

Veiling:
-Christie's, Amsterdam, 22 Jun 2004, lot 601.

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850