Lot 181
Otto B. de Kat (1907-1995)

Dorp in Limburgs heuvellandschap

linksonder get. en gedateerd '48

olieverf op doek, 40x50 cm

Literatuur:
-Opgenomen in RKD Monographs 'Otto B de Kat: het complete oeuvre', 2013

€ 500,00
€ 800,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800