Lot 25
Franse School (20e eeuw)

'Paysage à Avernes'

gesigneerd en gedateerd 'Alexandre / 1931' (linksonder)

olieverf op doek, 46x55 cm (met lijst: 54x63 cm)

Draagt het merkteken van de fabrikant van het doek 'Lefranc et Cie' (op het spieraam)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120