Lot 24
Beschikbaar in aftersales
François Jacob Diederich Boers (1914-1987)

Herfst in het bos

gesigneerd 'FJD Boers' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 61x81 cm)

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 80