Lot 22
Alfons Josephus van Dijck (1894-1979)

'Groote Kerk, Veere'

gesigneerd 'A.J. van Dijck' (rechtsonder); gesigneerd en getiteld 'Groote Kerk / Veere / A.J. van Dijck'

(op de achterzijde)

potlood en aquarel op papier, 30x38 cm (met lijst: 46x53 cm)

Conditie: enkele bruine vlekjes, papier vergeeld en gebobbeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375