Lot 217
Henri Rul (1862-1942)

Duinen bij Knokke

rechtsonder get.

olieverf op doek, 32x42 cm

Herkomst:
-Veiling Horta, Brussel, België, 17 Jan 2000, lot 148.

€ 200,00
€ 300,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700