Lot 21
Jan Weiland jr. (1894-1976)

Uitzicht op Rhenen

gesigneerd en gedateerd 'Jan Weiland Jr/1932' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 30x38 cm (met lijst: 40x48 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50