Lot 15
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Zomers gezicht op een polderdorp

gesigneerd 'J.H. Wijsmuller' (rechtsonder)

aquarel, 28x44 cm (met lijst: 49x65 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400