Lot 9
Piet Spijker (1905-1972) (2x)

Munttoren te Amsterdam; Westerkerk te Amsterdam

beide gesigneerd (rechtsboven), waarvan een geannoteerd 'Munttoren/Amsterdam' (rechtsboven)

aquarel en pen op papier; sepia op papier, diverse afmetingen van 22,5x16 cm tot 26x19 cm (met lijst: 49x39 cm)

Conditie: enigszins vergeeld, enkele bruine vlekjes, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40