Lot 177
Mohammed Fquih Regragui (1938)

Oosterse markt

get. en gedateerd 'Fquih R. M. 71' en geanntoeerd in Arabisch (rechtsonder)

olieverf op doek, 62,5x32,5 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950