Lot 8
Beschikbaar in aftersales
Bernard Schregel (1870-1956)

Reizigers in het middelgebergte

gesigneerd 'Bernard Schregel f' (rechtsonder)

aquarel, 28x51,5 cm (met lijst: 51x74 cm)

Conditie: vergeeld papier, lichte foxing, verder goed

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 120