Lot 7
Otto B. de Kat (1907-1995)

Berglandschap, mogelijk in de Auvergne

gesigneerd en gedateerd 'de Kat '66' (rechtsonder)

aquarel, 25x35 cm (met lijst: 44x53 cm)

Wordt opgenomen in de online oeuvrecatalogus van Otto. B. de Kat in RKD Monographs.

€ 200,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260