Lot 6
Walter Ebatarinja (1915-1968)

Mount Hermannsberg, Centraal Australië

gesigneerd 'Walter Ebatarinja' (middenonder)

aquarel, 37x46 cm (met lijst: 61x70 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100