Lot 5
Jan den Hengst (1904-1983)

'Mallorca'

gesigneerd, getiteld en gedateerd 'Jan den Hengst/Mallorca/(58)' (rechtsonder)

aquarel en pen op papier, 21,5x23,5 cm (met lijst: 40x40 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40