Lot 4
Aladár Edvi Illés (Hongaars, 1870-1958)

De kunstenaar schetst de vallei

gesigneerd 'E. Illés A.' (rechtsonder)

aquarel en pen op papier, 17,5x25 cm (met lijst: 34x40 cm)

Conditie: vergeeld papier, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80