Lot 23
Marinus Gidding (1863-1925)

'Melktijd'

gesigneerd 'M Gidding' (linksonder)

aquarel, 40x50 cm (met lijst: 60x70 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100