Lot 20
Marinus Heijl (1836-1931)

Bospad

gesigneerd 'M Heijl' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 27x41 cm (met lijst: 39x53 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140