Lot 2
Ad Kikkert (1914-1995)

Zierikzee met havenpoort

gesigneerd 'A. Kikkert' (rechtsonder)

aquarel, 11x17 cm (met lijst: 33x38 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80