Lot 37
December veiling 2014
J. Damstra (20e eeuw)

Eendenfamilie aan de molenplas

linksonder get.

olieverf op sdoek, 38,5x28,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 250,00

Hamerprijs: € 250