Lot 1
Ad Kikkert (1914-1995)

Gezicht op een dorp aan het water

gesigneerd 'A. Kikkert' (rechtsonder)

aquarel, 44x60,5 cm (met lijst: 64x80 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100