Lot 216
Wil van Leeuwen (1909-1994)

'Overal de Blijheid'

gesigneerd 'vLeeuwen' (linksonder)

olieverf op schildersboard, 48x81 cm (60x94 cm incl. lijst)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180