Lot 180
Frans Hazeveld (1911-1967)

Havenscène

rechtsonder get

olieverf op doek, 65x80 cm

Herkomst: -Expositie bij Renée Smithuis, Heiloo, jaren '80.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180