Lot 186
Theo Stiphout (1913-2002)

'Oude huizen'

rechtsonder get. en gedateerd 1955; tevens in dorso getiteld. en adres van de schilder: Sumatrastraat 's-Gravenhage

olieverf op doek, zonder lijst, 50x60 cm

€ 400,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240