Lot 205
Europese School (17e eeuw)

De aankondiging aan de herders

olieverf op paneel, 37x49 cm (met lijst: 54x69 cm)

Conditie: Oude restauraties en inschilderingen. Achterzijde schade aan een hoek, zie foto.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 600