Lot 4507
Jos Verwiel (1954)

brons met groen-grijze patina op stenen sokkel, gesigneerd en gedateerd 'J. Verwiel 89' (aan de zijkant) H. 33 cm

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50