Lot 165
Hollandse School (19de eeuw)

Stamboom van Jonkheer C.J.J. Storm van 's Gravesande van den Bramel en A.M. van Poppenhuizen

olieverf op paneel, 67x108 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650