Lot 182
Herman Vreedenburgh (1887-1956)

Stilleven met kamerplanten

gesigneerd en gedateerd 'Herman Vreedenburgh 1922' (linksboven)

olieverf op doek, 55x44 cm (met lijst: 60x48,5 cm)

Conditie: enig verfverlies, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160