Lot 181
Herman Vreedenburgh (1887-1956)

Een stilleven met pot en houten klomp in open lucht

gesigneerd 'Herman/Vreedenburgh' (rechtsonder)

olieverf op doek, 27,5x38 cm (met lijst: 30x40 cm)

Conditie: diepe craquelé en doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160